Sp�ldzielnia Mieszkaniowa Jelonki

28 listopada 2020
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

SKŁAD RADY NADZORCZEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "JELONKI" KADENCJI 2019-2022 

(wybory z dnia 15.06.2019 r.)

 

  1. Agnieszka Grabicka - Przewodnicząca Rady Nadzorczej
  2. Krzysztof Bąk - Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej
  3. Bożena Kula - Sekretarz Rady Nadzorczej
  4. Małgorzata Koczara
  5. Maciej Pełczyński
  6. Maria Honczar
  7. Krzysztof Trojanowski - zawieszony w pełnieniu funkcji członka Rady Nadzorczej
  8. Barbara Tazbir
  9. Magdalena Kozińska 
  10. Zenon Kuchnio
  11. Radosław Pucek - oddelegowany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu
  12. Beata Dominik - zawieszona w pełnieniu funkcji członka Rady Nadzorczej
  13. Aleksandra Kozłowska
  14. Teresa Snopkiewicz

 

SKŁAD PREZYDIUM RADY NADZORCZEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "JELONKI"

 (wybrany na posiedzeniu Rady Nadzorczej SM” Jelonki” w dniu 08.07.2019 r.)

                                          

  1. GRABICKA AGNIESZKA - PRZEWODNICZĄCA RADY NADZORCZEJ                                                          

                                                                                    

  1. BĄK KRZYSZTOF - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ RADY NADZORCZEJ

                                                                     

  1. KULA BOŻENA - SEKRETARZ RADY NADZORCZEJ

                                                              

  1. TAZBIR BARBARA - PRZEWODNICZĄCA KOMISJI REWIZYJNEJ

                                                                

  1. KUCHNIO ZENON - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI TECHNICZNO- EKONOMICZNEJ

                                                                  

  1. KOCZARA MAŁGORZATA – PRZEWODNICZĄCA KOMISJI PRAWNO-ORGANIZACYJNEJ

                                                      

  1. HONCZAR MARIA - PRZEWODNICZĄCA KOMISJI GOSPODARKI LOKALAMI

 

 

KOMISJE RADY NADZORCZEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "JELONKI"

 

      KOMISJA REWIZYJNA

  1. Tazbir Barbara – Przewodnicząca
  2. Kozłowska Aleksandra – Zastępca Przewodniczącej
  3. Grabicka Agnieszka - Sekretarz
  4. Bąk Krzysztof
  5. Dominik Beata - zawieszona w pełnieniu funkcji członka Rady Nadzorczej
  6. Snopkiewicz Teresa
  7. Trojanowski Krzysztof - zawieszony w pełnieniu funkcji członka Rady Nadzorczej
  8. Pucek Radosław – Oddelegowany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu

 

      KOMISJA TECHNICZNO- EKONOMICZNA

  1. Pucek Radosław – Oddelegowany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu
  2. Kuchnio Zenon – Przewodniczący
  3. Bąk Krzysztof
  4. Pełczyński Maciej

 

      KOMISJA GOSPODARKI LOKALAMI

  1. Honczar Maria - Przewodnicząca
  2. Koczara Małgorzata
  3. Snopkiewicz Teresa
  4. Tazbir Barbara
  5. Pełczyński Maciej

 

      KOMISJA PRAWNO-ORGANIZACYJNA

  1. Koczara Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Honczar  Maria
  3. Kozińska Magdalena
  4. Kozłowska Aleksandra
  5. Kula Bożena

 

      KOMISJA KONKURSOWA

  1. Honczar  Maria - Przewodnicząca
  2. Bąk Krzysztof
  3. Koczara Małgorzata
  4. Kozłowska Aleksandra
  5. Kuchnio Zenon
  6. Pełczyński Maciej
  7. Tazbir Barbara

 

Szukaj nas na:

Awarie

Telefony awaryjne

DYŻUR HYDRAULICZNY I GAZOWY

W godzinach pracy spółdzielni tel.(22)370-21-72 lub 58
Poza godzinami pracy Spółdzielni

Ulice: Sucharskiego, Puszczy  Solskiej, Cokołowa, Świetlików, Borowej Góry 2,4,6,8,

tel. -  501 262 093, 502 057 630    

Ulice: Synów Pułku, Powstańców Śląskich, Anieli Krzywoń, Borowej Góry  1, 3, 5, 7, 9

tel. - 505 151 149


DYŻUR ELEKTRYCZNY

W godzinach pracy spółdzielni tel.(22)370-21-72 
Poza godzinami pracy Spółdzielni
  kom. 
512-103-835

DOMOFONY SERWIS

W godzinach pracy spółdzielni tel.(22) 370-21-72

całodobowo 508-782-228, 503-990-998 

Całodobowo: kom. 508-782-228

WINDY SERWIS

W godzinach pracy spółdzielni tel. kom. (22) 641-19-16
Całodobowo: tel. 0-800-15-18-18

Telefony alarmowe

Pogotowie Ratunkowe tel- 999
Policja tel - 997

Pogotowie Hydrauliczne tel -22 666 17 14/15

Pogotowie Gazowe tel - 992

Pogotowie Wodno – Kanalizacyjne tel - 994

Pogotowie Dźwigowe tell22 641 19 16,  22 643 74 75

Straż Miejska tel -986
Straż Pożarna tel - 998

Telefon Alarmowy tel -112

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

tel - 22 22 333 00

Dzielnicowy tel – 600 997 742